Kontrola smluv online, kontrola smlouvy

Služba Kontrola a přípomínkování smlouvy online Vám představuje zlevněnou variantu právní jistoty, že Vaše smlouva je laicky řečeno v pořádku. Advokátní kancelář provede kontrolu Vámi zaslané smlouvy, a to především z pohledu, zdali se jedná o platnou smlouvu a zda neobsahuje nepřiměřené povinnosti jedné či druhé smluvní strany.

Kontrola smluv online

Kontrola smluv probíhá online. Není nutná osobní schůzka s advokátem, není třeba domlouvat se předem na termínu. Vaši smlouvu, kterou chcete zkontrolovat jednoduše zašlete přes níže uvedený formulář.

Kontrola smluv od právníka

Veškeré smlouvy kontroluje advokátní kancelář. Máte jistotu, že revize a veškeré úpravy pocházejí od specializovaného odborníka. Advokátní kancelář se zaměřuje na občanskoprávní, pracovněprávní a obchodněprávní smlouvy. Advokátní kancelář provádí analýzu, kontrolu smlouvy a také revize. Advokátní kancelář je registrovaná v seznamu ČAK a řádně pojištěna.

Nejen kontrola smlouvy, ale také revize

Součástí služby kontrola smluv je nejen upozornění na neplatná a riziková ustanovení, ale také revize smlouvy. Revize znamenají přímé vpisky advokátní kanceláře a oprava nevhodných ustanovení smlouvy. Advokát napíše do smlouvy znění jednotlivých ustanovení, která doporučuje do smlouvy zahrnout. Ustanovení, která se zdají být příliš riziková, nahradí jinými.

Služba dále nabízí možnost označit ustanovení, kterému nerozumíte či u kterého máte pochybnosti. Advokátní kancelář provede výklad a pasáž Vám srozumitelně vysvětlí a vyjádří se k uvedeným nesrovnalostem.

Současně advokátní kancelář bude připomínkovat, která ustanovení ve smlouvě by bylo vhodné vypustit či upravit a zároveň uvede, jak by ustanovení navrhovala upravit s konkrétním zněním.

Kontrola smluv online již do 48 hodin

Kontrolu smluv jsme schopni ve většině případů zajistit již do 48 hodin. Po odeslání formuláře s přiloženou smlouvou Vás budeme obratem kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech kotnroly a spolupráce. V řadě případů jsme schopni odeslat smlouvu již následující den. Plníme své sliby a závazky, proto raději uvádíme termín 48 hodin.

Jak probíhá kontrola smluv online

Vyplníte níže uvedený formulář, přiložíte smlouvu a odešlete.

  1. Kontaktujeme Vás s navrženou cenou za kontrolu a připomínkování Vámi zaslané smlouvy.
  2. Navržení ceny je zcela zdarma a můžete se rozhodnout služby nevyužít.
  3. Pokud budete souhlasit, advokátní kancelář začne s kontrolou Vaší smlouvy.
  4. Po přijetí Vaší platby Vám bude zaslaná zkontrolovaná a připomínkovaná smlouva.

Vaše jméno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefon (nepovinné)

Poznámky ke smlouvě

Přiložte Vaši smlouvu ke kontrole

Souhlasím s obchodními podmínkami.